האם אתה מעוניין בהם מבצע? שמור עם הקופונים שלנו WHATSAPP o מברק!

Vivo חושפת את vivo Y78 (t1) ואת vivo Y78m (t1): שני סמארטפונים עם סוללה של 5000 mAh ועיצוב אלגנטי

המותג Vivo זה עתה הציגה שני סמארטפונים חדשים מסדרת Y, ה אני חי את Y78 (t1) ו אני גר Y78m (t1), שניהם עם 12 GB של זיכרון RAM ו-256 GB של אחסון פנימי. שני הדגמים הושקו באתר הרשמי של vivo בסין, עם א מחיר של יואן 1.999 (על 260 האירו).

Vivo חושפת את vivo Y78 (t1) ואת vivo Y78m (t1): שני סמארטפונים עם סוללה של 5000 mAh ועיצוב אלגנטי

FireShot-Capture-7974-

Vivo Y78 (t1) ו-vivo Y78m (t1) הן שתי גרסאות של אותו מכשיר, עם כמה הבדלים בעיצוב ובצבעים. ה אני חי את Y78 זה זמין ב שלושה צבעים: Haoye Black, Jade Porcelain Blue ו-Phoenix Gold, בעוד אני גר Y78m זה זמין שני צבעים: Haoye Black וכחול Glaze. לשני הדגמים מסגרת מרכזית בעלת קצוות ישרים בטקסטורת מט, המעניקה מראה אלגנטי ומעודן.

ה-vivo Y78 (t1) ו-vivo Y78m (t1) מגיעים עם אחד מסך LCD בגודל 6,64 אינץ' עם רזולוציה של 2388×1080 פיקסלים ויחס מסך לגוף של 91,06%. המסך תומך בקצב רענון של 60 הרץ ובצפיפות פיקסלים של 394 PPI. יתר על כן, שני הדגמים מצוידים בא חיישן טביעות אצבע צדדי ומערכת זיהוי פנים לפתיחה מהירה ומאובטחת.

FireShot-Capture-7973-

מתחת למכסה המנוע, ה-vivo Y78 (t1) ו-Y78m (t1) מופעלות על ידי מעבד מימד 6020, ערכת שבבים מתומנת ליבות המיוצרת ע"י MediaTek בתדר מרבי של 2,0 GHz. המעבד נתמך ע"י 12 GB של זיכרון RAM ו 256 GB של זיכרון פנימי, המבטיחים ביצועים ונזילות מעולים. שם סוללה מובנית בעלת קיבולת של 5000 mAh ותומך ב טעינת פלאש 44W, המאפשר לך להטעין את המכשיר שלך ב poco זמן.

לבסוף, בכל הנוגע לתחום הצילום, ה-vivo Y78 (t1) ו-Y78m (t1) מצוידים במצלמה אחורית כפולה: למצלמה הראשית יש רזולוציה של 50 מגה פיקסל עם צמצם f/1.8, בעוד ה- למצלמה המשנית יש רזולוציה של 2 מגה פיקסל עם צמצם f/2.4 ומשמש ליצירת אפקט הטשטוש. שם מצלמה אחורית תומכת בזום דיגיטלי עד פי 10, פוקוס אוטומטי ומצב לילה. שם למצלמה הקדמית יש רזולוציה של 8 מגה פיקסל עם צמצם f/2.0 ותומך בזום דיגיטלי עד פי 2 ובמצב דיוקן.

פיירפאולו פיוצ'יה
פיירפאולו פיוצ'יה

חנון, נלהב מטכנולוגיה, צילום ויוצר וידאו. וכמובן שאני אוהב את מוצרי Xiaomi!

הירשם
הודע
אורח

0 תגובות
משוב משוב
הצג את כל ההערות
XiaomiToday.it
לוגו