האם אתה מעוניין בהם מבצע? שמור עם הקופונים שלנו WHATSAPP o מברק!

XMUND XD-T2 WalkingPad - סקירה

XMUND XD-T2 מדובר בהליכון חסכוני אך עם תכונות פרימיום המועילות בתקופה זו שבה מכוני הכושר סגורים, אך גם כדי להתאמן בנוחות בבית עד 12 קמ"ש.

למרות המחיר יש לנו מוצר נעים, עם עיצוב חיוני ומידות קטנות למדי, רק 143x59x13 ס"מ וניתן לאחסן אותם בצורה נוחה מתחת לרהיט. המשטח הניתן להליכה הוא 111 × 40 ס"מ, בהשוואה לזה של מוצרים הרבה יותר מגושמים.

⭐️קנה אותו במבצע ב-BANGGOOD ב-€229
‍♂️ הליכון XMUND XD-T2 12 קמ"ש
השתמש בקוד ההנחה: BGf76df7
כאן https://xiaomi.today/3tiTXsW
משלוח מהיר חינם מאירופה (ללא מכס)✈️

זהו "משקל נוצה" אמיתי, שמשקלו סביב 23 ק"ג ובזכות הגלגלים הנוחים מלפנים ניתן להזיז אותו ללא מאמץ גדול ולעובי בחלק הפלוס. מסגרת המתכת החסונה מסוגלת לתמוך משקל מרבי של 100 ק"ג.

בחלק העליון אנו מוצאים נוח רמקולי Bluetooth לחבר את הטלפון החכם שלנו ולהאזין למוזיקה או לצפות בסרט תוך כדי הליכה. נוח תצוגת LCD שמראה לסירוגין זמן, מהירות, קלוריות שנצרכו ומרחק שעבר. יש גם חריץ נחמד מאוד לאחסון השלט הרחוק שלנו כאשר לא משתמשים במשטח ההליכה.

משמאל יש חור קטן המאפשר לך לשמן את מכשיר דישה ללא צורך בהרמת השטיח. זו פעולה שאני ממליץ לעשות אחת לשלושה חודשים עם חומר סיכה מבוסס סיליקון.

בתוך הצד הקדמי הגלגלים המאפשרים את ההובלה בקלות בזכות המשקל הנמוך. ואז יש את כפתור ההפעלה וכבל החשמל המצויד תקע אירופי.

השלט מאפשר לך להתחיל או להפסיק את הריצה באמצעות הכפתור המרכזי. כפתורי ה- + וה- מאפשרים לך לכוון את המהירות בין 1 ל -12 קמ"ש ב 0.1 צעדים. על ידי הפרעה של הפעלת הריצה, ה- XMUND XD-T2 יאט בהדרגה ויבטיח עצירה בטוחה.

ל- XMUND XD-T2 יש גם תמיכה נוחה להישען עליה תוך כדי ריצה אך מציע גם בטיחות בזמן הליכה. עם זאת ניתן להוריד אותו לאחר האימון או אם אתה מעדיף להשתמש בו ללא. זה קיים גם על התמיכה סוגר לתמיכה בטלפון או טאבלט וצפו בסרטונים המועדפים עליכם תוך שמירה על הידיים חופשיות.

בחלק התחתון יש שישה תומכי גומי שמרפדים את ההליכה בצורה טובה מאוד ולמעשה XMUND XD-T2 אינו מרעיש כלל, אפילו בהשוואה למוצרים דומים אחרים אך יקרים יותר.

לבסוף, ישנם שני הברגים ה"קלאסיים "שימושיים לכיול הקלטת כאשר היא נעה מהמרכז. מדובר בניתוח קל ככל שהוא חשוב מכיוון שהוא נמנע משחיקה מוקדמת. בסרטון הראשוני תמצאו את הסקירה בה אני מסביר בפירוט כיצד לבצע את הכיול

מסקנות XMUND XD-T2

משטח הליכה זה XMUND XD-T2 זוכה להערכה רבה: למרות הפשטות שלו, יש לו את כל מה שהליכון צריך וגם משהו נוסף בהתחשב באפשרות להגיע למהירות המרבית של 12 קמ"ש, זכות של מוצרים יקרים בהרבה.

סרגל התמיכה הוא גם יתרון נהדר, לעתים קרובות מבוקש, אך בלתי אפשרי למצוא מוצרים בטווח הכלכלי.

עיצוב מינימלי ונעים אך גם מאוד חזק. מעל לכל, מידות קטנות ומשקל רב יותר המעניקים לו פרקטיות רבה.

ה- XMUND XD-T2 מוצע ב- BangGood a כתובת זו. שימוש קוד הנחה BGf76df7 אתה יכול לקנות אותו במחיר היכרות של 229 €, שנשלח מהמחסן.

סימון רודריגז
סימון רודריגז

Blogger, אבל מעל כל נלהב על הטכנולוגיה. אני חלק מדור שחלף מצינור הקתודה לסמארטפונים, מה שהופך אותי לאבולוציה טכנולוגית חסרת תקדים. מ 2012 אני בשקידה אחרי המותג Xiaomi כי עם הובלה של פרויקטים שונים הוביל אותי להבין XiaomiToday.it, הבית של כל Xiaomisti האיטלקי. כתוב: [מוגן בדוא"ל]

הירשם
הודע
אורח

0 תגובות
משוב משוב
הצג את כל ההערות
XiaomiToday.it
לוגו