האם אתה מעוניין בהם מבצע? שמור עם הקופונים שלנו WHATSAPP o מברק!

לוח אנדרואיד הראשון בעולם עם מדיאטק CPU ב 64 סיבית, נקרא קיוב T7

קדחת הארכיטקטורה של 64 סיביות הדביקה ממש את כולם (או כמעט את כולם) והיום אנו שמחים לבשר על בואו של טאבלט האנדרואיד החדש והראשון בעולם עם מעבד מדיאטק 64 סיביות, Cube T7!

Cube_T7

מצויד בקישוריות LTE, הקובייה T7 מתאימה לפלח הדק הזה, המחובר לטבליות קטנות ולפאיבלטים מעל 6 אינץ '. עם זאת, בהתחשב באופי של החברה הסינית שמייצרת את המכשיר הזה, אנו בטוחים כי קהל היעד הנבחר הוא בהחלט לא היעד הנייד.

בלב המכשיר עומד מעבד MediaTek MT8752, בעצם גרסת הטאבלט של ערכת השבבים המוכרת MT6752, שבדיוק כמו מקבילה לסמארטפון היא מעבד מתומן ליבות עם קישוריות LTE ותדר שעון של 2.0 ג'יגה-הרץ.

תכונות חשובות, ולכן, לאלו T7 קיוב זה, אשר, עם זאת, לא לעצור כאן וללכת כוללים גם GPS, GLONASS, תדרי רשת התמיכה 15 (WCDMA, FDD-LTE, TD-LTE, TD-SCDMA, GSM), Wi-Fi הלהקה כפולה, Bluetooth ו- H.256 1080p וידאו codec.

החומרה תושלם על ידי אינץ התצוגה 7 מתוצרת JDI ברזולוציה Full-HD פיקסלים x 1920 1080, 16GB של זיכרון פנימי, 2GB של RAM, סוללה mAh 3500, מצלמה כפולה ומערכת הפעלה אנדרואיד 4.4.2 Kitkat.

כל הכלול בתוך גוף אלגנטי עם ממדים 192 x 113 x 9.3 מ"מ.Cube_T7_1

קובייה באופן רשמי לשחרר Cube T7 שלה דרך קניון JingDong במחיר של XNXX יואן (בשער החליפין הנוכחי סביב 999 האירו). הזמנות מראש כבר החלו בסין, עבור ההשקה הבינלאומית, כך יהיה לנו עדיין כמה שבועות מחכה.

אם המסך מ 7 אינץ 'קטן מדי עבור הצרכים שלך, אל תדאג, כי תוכניות של הקובייה יש גם מסחור של גרסה 9.7 אינץ'.

ואז? מה אתה חושב? ללא שם: טאבלט כדי להיות בטוח?

דרך | Sm @ rty

סימון רודריגז
סימון רודריגז

Blogger, אבל מעל כל נלהב על הטכנולוגיה. אני חלק מדור שחלף מצינור הקתודה לסמארטפונים, מה שהופך אותי לאבולוציה טכנולוגית חסרת תקדים. מ 2012 אני בשקידה אחרי המותג Xiaomi כי עם הובלה של פרויקטים שונים הוביל אותי להבין XiaomiToday.it, הבית של כל Xiaomisti האיטלקי. כתוב: [מוגן בדוא"ל]

הירשם
הודע
אורח

0 תגובות
משוב משוב
הצג את כל ההערות
XiaomiToday.it
לוגו