האם אתה מעוניין בהם מבצע? שמור עם הקופונים שלנו WHATSAPP o מברק!

למד לנגן בגיטרה בדרך החכמה עם הגיטרה החכמה Poputar T1

מכיוון שמגפת ה Coronavirus אילצה מיליארדי אנשים להישאר בבית, משתמשים רבים ניצלו את הזמן הפנוי לנסות את תחביבים או פשוט ללמוד משהו חדש, כמו נגינה בכלי נגינה.

בין הכלים הפופולריים ביותר אנו מוצאים את הגיטרה, ש- Xiaomi, באמצעות חברות הלוויין שלה, הצליחה להפוך בצורה חכמה, מה שמאפשר למשתמש ללמוד לנגן בכלי זה. אז בואו נדבר היום על הגיטרה החכמה Poputar T1, ככל הנראה עם מראה מסורתי אך למעשה מסתירה סדרה של פונקציות חכמות שלעולם לא היינו מעלים בדעתנו לראות על אובייקט מוזיקלי.

גיטרה

זה מתחיל משילוב של מודול Bluetooth לחיבור עם האפליקציה הנלווית אך מעל לכל הידית הכוללת סדרה של נוריות לד כדי להנחות אותך בלימוד כלי הנגינה. בכל אגוז צוואר יש נוריות LED המגיעות עד למקסימום של 6 המזהות את המיתר ולכן התו היחסי, מדריך אור אמיתי לעקוב בכדי לדעת איזה מיתר לקטוף, מה שהופך את הלמידה המוסיקלית לקלה ואפקטיבית יותר.

למד לנגן בגיטרה בדרך החכמה עם הגיטרה החכמה Poputar T1

כאמור, הכל הושלם בעזרת אפליקציה שמציגה את המשתמש בהדרגה ללמוד לנגן בגיטרה חכמה, ומספק סדרת תרגילים, ציונים מוזיקליים קטנים, ומבטיח שייקח שליטה מלאה על ה- כְּלִי.

הסרטון שלמעלה מראה לנו את הגיטרה החכמה של Poputar T1 ואת היישום שלה בפעולה, ומדגיש את הדרך המהנה בה המשתמש ילמד לנגן בגיטרה בצורה יותר ויותר מקצועית. העובדה נותרה כי המוצר יכול לשמש כגיטרה נפוצה ולכן ניתן לקחת אותו למסיבות ומדורות כדי להחיות ערבים בחברת חברים.

רעיון מתנה נחמד וחכם לתת או אולי לילד או לכל מי שרוצה להתחיל לנגן בכלי הנגינה היפה ביותר בכל הזמנים. אז אם אתה מעוניין לקנות אני משאיר לך את כל הפניות למקרה:

⭐️GOOD BANG
🎸Poputar T1 36 אינץ 'LED חכם גיטרה גיטרה App BT5.0 ב 150 € ממחסן אירופה
קופון: BGfdb410
Compra➡️https://xiaomi.today/3a6hqpH
🇪🇺משלוח קו עדיפות של האיחוד האירופי חינם (ללא מכס)✈️

עמנואלה יפאולה
עמנואלה יפאולה

Nerd, Geek, Netizen, מונחים שאינם שייכים לי. פשוט עצמי, המאהב טכנולוגיה פרובוקטיבי כמו Xiaomi עושה עם המוצרים שלו. איכות גבוהה במחירים הוגנים, פרובוקציה אמיתית עבור המותגים המפורסמים ביותר.

הירשם
הודע
אורח

1 תגובה
הצביעו ביותר
חדש יותר ישן יותר
משוב משוב
הצג את כל ההערות
מאסימו וזונה
מאסימו וזונה
לפני 3 שנים

מישהו יכול להגיד לי אם זו גיטרה אקוסטית או קלאסית? מה אתה אומר זה צעצוע? או כלי להתחלה ??

XiaomiToday.it
לוגו